درباره سریر آسیا

درباره ما

گروه صنعتی اورنگ گستر سریر آسیا با عنایت خداوند و با بهره گیری از کادری مجرب و متعهد با بیش از 15 سال تجربه در صنعت صندلی آمفی تئاتر فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع صندلی سینمایی ،صندلی آمفی تئاتر و همایش از سال 1395 آغاز نموده است.

این مجموعه با بکارگیری متخصصین با تجربه،تجهیزات و ماشین آلات مدرن در این صنعت توانسته تا با طراحی و تولید محصولات ، ضمن ارائه محصولات منطبق با استاندارد های جهانی ، گامی در جهت برطرف نمودن نیاز مشتریان خود بردارد.

با توجه به این مهم که هر مجموعه در هر منطقه ای از کشور نیاز خاص خود را جهت تجهیز دارد، می طلبد: گروه صنعتی سریر آسیا از ابتدا هدف خود را بر این نهاد تا بتواند بهترین و مناسبترین صندلی همایشی را مطابق با نیاز هر مجموعه، طراحی و تولید نماید تا علاوه بر دوام محصول تولیدی،رضایت کارفرمایان را به صورت کامل جلب نماید.

سریر آسیا بر این باور است ، طی کمتر از 5 سال به تمام افق های روشن پیش رو در زمینه طراحی و تولید مبلمان سینمایی دست پیدا کرده و با کارنامه درخشان خود جزو برترین برندها در زمینه تولید صندلی سینمایی در کشور و منطقه تبدیل گردد.

مدیریت مجموعه سریر آسیا جناب آقای میلاد جعفری با بیش از یکدهه فعالیت در این صنعت و با رویکرد بازاریابی، تمام تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی محصولات متناسب با نیاز بازار این محصول در دستور کار خود قرار داده است.

رضایتمندی مشتریان سریر آسیا یکی از اساسی ترین اصول این مجموعه بوده و مدیریت مجموعه، جناب آقای میلاد جعفری تاکید بیشماری بر این موضوع دارند.

امید است با تلاش نیروهای متخصص این مجموعه و با حمایت و اطمینان شما عزیزان  تحولی عظیم در صنعت مبلمان سینمایی کشور را شاهد باشیم.

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه صنعتی اورنگ گستر سریر آسیا می باشد.